Robimy wszystko, aby nasze produkty były wykonane z jak największą starannością. Jednak w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń, istnieje możliwość zareklamowania zakupionego produktu.
W celu złożenia reklamacji, należy wypełnić formularz reklamacyjny: Formularz reklamacyjny
Do wypełnionego formularza reklamacyjnego należy dołączyć dowód zakupu (paragon, wyciąg z konta) oraz odesłać wraz z zakupionym produktem na adres:


Puuvilla Karolina Sobańska,
ul. Ligasówka 22,
34-521 Ząb,


Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, przed upływem tego czasu Klient zostanie poinformowany o decyzji dotyczącej rozpatrzenia reklamacji.


ODSTĄPIENIE OD UMOWY


Każdy zakup w sklepie puuvilla.com podlega prawu do odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny. W celu odstąpienia od umowy, należy poinformować biuro obsługi sklepu o chęci odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.


Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy przesłać, wraz z zakupionym produktem drogą pocztową na adres:


Puuvilla Karolina Sobańska,
ul. Ligasówka 22,
34-521 Ząb,


Zachęcamy do skorzystania z formularza odstąpienia od umowy dostępnego pod adresem:


Formularz odstąpienia od umowy


Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie obejmuje zamówień indywidualnych, tzn.towarów modyfikowanych na wyraźną prośbę Klienta.
W przypadku odstąpienia od umowy, zostają zwrócone wszelkie koszty zakupu, w tym koszty przesyłki (jeśli wybrany został najtańszy sposób dostarczenia przesyłki). Klient ponosi jedynie koszty zwrotu przesyłki do sklepu.


Zwrot środków dokonywany jest w ciągu 14 dni od dostarczenia zwracanego produktu/produktów do sklepu w sposób wskazany przez Klienta w formularzu odstąpienia od umowy.